Jump to content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

Max Mustermann

Mariusz Kolinko
Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Dyrygentury - Prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Ukończył I i II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczecinku w klasie fortepianu i saksofonu. Przez wiele lat związany był z PZLPiT Mazowsze oraz ZPiT Politechniki Warszawskiej. Od 2013 roku związany był ze Szkołą Muzyczną Yamaha Warszawa-Wawer oraz Warszawa-Wilanów, a we wrześniu 2015 roku założył Szkołę Muzyczną Yamaha w Milanówku, którą cały czas rozwija.  Hobbystycznie prowadzi również Lesznowolską Orkiestrę Symfoniczną, gdzie pełni rolę kierownika i dyrygenta. Z zamiłowania również pasjonat zwierząt, szczególnie małp kapucynek.

Pełni funkcję Dyrektora szkoły oraz nauczyciela w programach: JMC, FKK, FK, JSFC, JSC, JXC, Pianoforte oraz PMC Saksofon.

Aleksandra Błaszczak

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Swoją przygodę muzyczną ze skrzypcami zaczęła już w wieku 7 lat - najpierw w PSM I stopnia im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie oraz POEZSM II stopnia w Warszawie i PSM II stopnia im. K. Szymanowskiego w Warszawie. W roku 2014 była uczestniczką projektu Landesjugendorchester Nadrenii Północnej Westfalii (Niemcy), której zwieńczeniem trasy koncertowej, było nagranie płyty w WDR w Kolonii. W 2015 roku była uczestnikiem Aurora Chamber Festival w Trolhattan (Szwecja), a w 2016 roku wraz ze swoim kwartetem koncertowała w Japonii (wyspa Hokkaido).
Pasją dzielenia się miłością do skrzypiec zrodziła się podczas studiów.

Nauczycielka w programach: Szkraby i Muzyka, Niemowlaki w krainie dźwięków

Beata Baszko

Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, filia Białystok na kierunkach: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej: myzyka szkolna, dyrygentura i emisja głosu oraz kierunek Instrumentalno-pedagogiczny. Od 2003 roku związana jest z PZLPiT Mazowsze w charakterze muzyka. Jest również czynnym pedagogiem w czasie warsztatów: Roztańczeni z Mazowszem oraz innych placówkach artystycznych. Cały czas dokształca się w dziedzinie muzykoterapii i leczniczym wpływie dźwięku i muzyki na psychikę i organizm człowieka.

Nauczycielka w programie: Popular Music Course Skrzypce

Krzysztof Kudła

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Opolu na kierunku gitara klasyczna. Od 2006 roku pracuje jako nauczyciel gry na gitarze w opolskich szkołach muzycznych. Od 2013 związany ze Szkoła Muzyczną Yamaha w Opolu. Ukończył wiele kursów i warsztatów gitarowych (m.in. w Jarocinie - Polska Akademia Gitary, Opolu, Gliwicach i Częstochowie).

Nauczyciel w programie: Gitara klasyczna oraz Gitara elektryczna

Dariusz Świechowski

Perkusja to jego życiowa pasja i praca zawodowa. Od wielu lat uczy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych gry na perkusji, co jest jego wielką życiową przygodą. Współpracował m.in. z zespołem Oddział Otwarty (vel. Dom Muzyki, Fixed) – autorski projekt Andrzeja „e-molla” Kowalczyka, w którym koncertował przez wiele lat z: Wandą Kwietniewską, Krzysztofem „Jarym” Jaryczewskim, Markiem Piekarczykiem, Jarosławem Wajkiem, Juliuszem Kamilem Kuźnikiem, Muńkiem Staszczykiem. Ponadto współpracował z zespołami: Motema Africa i Ngoma Africa z Muzykami z Senegalu i Kongo. Obecnie współpracuje z zespołem Sundaram z wybitnymi Muzykami: Wojtkiem Rucińskim oraz Pawełem Piotrowiczem. Od kilku lat uczy również w Szkołach Muzycznych Yamaha w Izabelinie i Łomiankach, dzięki temu wciąż rozwija swoją wiedzę z zakresu metodyki zgodnie z Systemem Edukacji Muzycznej Yamaha.

Nauczyciel w programie: Popular Music Course Perkusja

Julia Mielczarek

Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku saksofon w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Z wyróżnieniem ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi na kierunku fortepian i saksofon. Swoje umiejętności doskonaliła na kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wielu wybitnych saksofonistów, m.in. u A. Bornkampa (Holandia), J.-D. Michat (Francja), M. Drevensek (Słowenia), N. Zimin (Rosja). Wielokrotnie występowała jako solistka z orkestrami symfonicznymi i kameralnymi, m.in. z Orkiestrą Symfoniczną Marcina Wernera, Orkiestrą Symfoniczną pod kierunkiem Marcina Radwańskiegow Filharmonii Łódzkiej, Młodą Orkiestrą Conchity Chojnackiej. Współpracuje z łódzkimi kompozytorami, prawykonując i nagrywając utwory orkiestrowe i solowe.

Nauczycielka w programie: Popular Music Course Saksofon oraz Fun Key i Fun Key Kids